Файли
 › 
 › 

Настанова з розроблення та складання енергетичного паспорта будинків при новому будівництві та реконструкції

Статус: у вільному доступі [ Завантажити ДСТУ | КАК скачать? ] 2014-01-28, 19:58
Проектування

Настанова з розроблення та складання енергетичного паспорта будинків при новому будівництві та реконструкції
ДСТУ-Н Б А.2.2-5:2007


Цей стандарт встановлює метод проведення енергетичної оцінки та енергетичної сертифікації будівель.

Проектування. Настанова з розроблення та складання енергетичного паспорта будинків при новому будівництві та реконструкції: ДСТУ-Н Б А.2.2-5:2007. – [Чинний від 01.07.2008]. - К.: Мінрегіонбуд України, 2008. - 44 с. – (Державний стандарт України).

Енергетична сертифікація будівель ВНЗ/Олена Шевченко/НТУУ "КПІ"


Ключові слова: енергоефективність будівель, енергопотреби для опалення та охолодження, енергоспоживання при опаленні, енергоспоживання при охолодженні, енергоспоживання при гарячому водопостачанні, енергоспоживання при освітленні, енергетична сертифікація будівель, енергетична оцінка, енергетична оцінка, доставлена енергія, первинна енергіяЯкщо ви є правовласником Настанова з розроблення та складання енергетичного паспорта будинків при новому будівництві та реконструкції і проти його розміщення - напишіть нам, будемо раді Вам допомогти.

Категорія: ДСТУ | Добавил: Слідкуй за новими - підпишись на оновлення! | Теги: енергетичний паспорт, ДСТУ
Переглядів: 3908 | Загрузок: 764 | Рейтинг: 5.0/5, відгуків: 1

Відгуки про Настанова з розроблення та складання енергетичного паспорта будинків при новому будівництві та реконструкції, обговорення та коментарі:

Корисний матеріал? Поширюй!

Цей документ відноситься до категорії ДСТУ за внутрішньою класифікацією ДБНУ, подібні НД України містять інформацію необхідну для ведення діяльності у сфері будівництва.