Файли
 › 
 › 

ДСТУ Б В.2.5-38:2008 Улаштування блискавкозахисту будівель і споруд

Статус: у вільному доступі [ Завантажити ДСТУ | КАК скачать? ] 2017-10-21, 22:07
Державні Будівельні Норми України

ДСТУ Б В.2.5-38:2008

Улаштування блискавкозахисту будівель і споруд


карта гроз україни в годинах на рік

Взамен РД 34.21.122-87 Инструкция по устройству молниезащиты зданий и сооружений.

Введено вперше.

1.1 Вимоги цього стандарту розповсюджуються на проектування, будівництво, реконструкцію та експлуатацію бпискавкозахисту всіх видів будівель, споруд і промислових комунікацій незалежно від відомчої належності та форми власності.
1.2 У разі, коли вимоги галузевих нормативних документів є більш жорсткими ніж у цьому документі, при розробленні бпискавкозахисту рекомендується виконувати галузеві вимоги. Так само рекомендується діяти, коли вимоги ДСТУ не можна поєднувати з технологічними особливостями об'єкта, що захищається. Використані засоби і методи бпискавкозахисту вибираються виходячи з умови забезпечення необхідної надійності.
1.3 При розробленні проектів будівель, споруд і промислових комунікацій, крім вимог ДСТУ, враховуються додаткові вимоги до виконання блискавкозахисту згідно з іншими чинними нормами, правилами, інструкціями, державними стандартами.
1.4 У цьому стандарті при нормуванні блискавкозахисту за вихідне прийнято положення, що будь-який його пристрій не може запобігти розвитку блискавки.

Ключові слова: блискавкозахист, блискавкоприймач, заземлення, екранування, опір, параметри струму, перенапруга, удар блискавки в землю.

Якщо ви є правовласником ДСТУ Б В.2.5-38:2008 Улаштування блискавкозахисту будівель і споруд і проти його розміщення - напишіть нам, будемо раді Вам допомогти.

Категорія: ДСТУ | Добавил: Слідкуй за новими - підпишись на оновлення!
Переглядів: 42937 | Загрузок: 14227 | Рейтинг: 4.3/5, відгуків: 9

Відгуки про ДСТУ Б В.2.5-38:2008 Улаштування блискавкозахисту будівель і споруд, обговорення та коментарі:

Корисний матеріал? Поширюй!

2012-09-20 Спам
1. Анна
ДСТУ заземление зданий и сооружений

Цей документ відноситься до категорії ДСТУ за внутрішньою класифікацією ДБНУ, подібні НД України містять інформацію необхідну для ведення діяльності у сфері будівництва.