Файли
 › 
 › 

ДСТУ Б В.2.5-29:2006 Загальні вимоги до захисту від корозії. Газопроводи підземні сталеві.

Статус: у вільному доступі [ Завантажити ДСТУ | КАК скачать? ] 2017-04-29, 10:27
НАЦІОНАЛЬНИЙ СТАНДАРТ УКРАЇНИ
Інженерне обладнання будинків і споруд

Зовнішні мережі та споруди
СИСТЕМА ГАЗОПОСТАЧАННЯ

ГАЗОПРОВОДИ ПІДЗЕМНІ СТАЛЕВІ

Загальні вимоги до захисту від корозії

ДСТУ Б В.2.5-29:2006Київ, МІНБУД УКРАЇНИ, 2006


РОЗРОБЛЕНО: ВАТ «УкрНДІінжпроект» та ДП "СЕПРОКИЇВБУДПРОЕКТ"
Чинний від 01.06.2007 р.
НА ЗАМІНУ ГОСТ 9.602-89 у частині захисту від корозії підземних сталевих газопроводів

ДСТУ Б В.2.5-29 встановлює загальні вимоги до захисту від підземної і атмосферної корозії зовнішньої поверхні газопроводів з надмірним тиском газу не більше 1,2 МПа (12 кгс/см2) та споруд на них і резервуарів скрапленого газу з надмірним тиском не більше 1,6 МПа (16 кгс/см2) з сталі вуглецевої конструкційної якісної (марки не вище 60) і звичайної якості при підземному, підводному (з заглибленням у дно), наземному і надземному прокладанні при проектуванні, будівництві, реконструкції, експлуатації і ремонті газопроводів, в тому числі газопроводів після реконструкції з використанням поліетиленових труб та полімерних технологій, які прокладають в межах території міст і населених пунктів, промислових підприємств, та підводів до них.

Стандарт встановлює також вимоги по обмеженню витоків струмів з об'єктів, які є джерелами блукаючих струмів: електрифікованого рейкового транспорту, ліній передач енергії постійного струму за системою "провід-земля", промислових підприємств, які споживають постійний струм в технологічних цілях.

Стандарт не поширюється на захист від корозії магістральних нафто-, газо-, продуктопроводів.

ДСТУ захисту від корозії придатний для цілей сертифікації.Якщо ви є правовласником ДСТУ Б В.2.5-29:2006 Загальні вимоги до захисту від корозії. Газопроводи підземні сталеві. і проти його розміщення - напишіть нам, будемо раді Вам допомогти.

Категорія: ДСТУ | Добавил: Слідкуй за новими - підпишись на оновлення! | Теги: захист, ДСТУ, корозія
Переглядів: 1442 | Загрузок: 246 | Рейтинг: 3.5/5, відгуків: 2

Відгуки про ДСТУ Б В.2.5-29:2006 Загальні вимоги до захисту від корозії. Газопроводи підземні сталеві., обговорення та коментарі:

Корисний матеріал? Поширюй!

Цей документ відноситься до категорії ДСТУ за внутрішньою класифікацією ДБНУ, подібні НД України містять інформацію необхідну для ведення діяльності у сфері будівництва.