Файли
 › 
 › 

ДСТУ Б Д.2.7-1:2012 Ресурсні кошторисні норми експлуатації будівельних машин та механізмів

Статус: у вільному доступі [ Завантажити ДСТУ | КАК скачать? ] 2015-05-19, 23:39
ДСТУ Б Д.2.7-1:2012
Ресурсні кошторисні норми експлуатації будівельних машин та механізмів


Чинний з 1 січня 2014 року.

Цей національний стандарт розроблено на заміну ДБН Д.2.7-2000 «Ресурсні кошторисні норми експлуатації будівельних машин та механізмів» методом перегляду з розробленням відповідного національного стандарту (ДСТУ).

Норматив відноситься до розділу Д 2.7. Ресурсні елементні кошторисні норми експлуатації будівельних машин та механізмів - РЕКНЕМ

1.1 Цей стандарт містить ресурсні кошторисні норми експлуатації будівельних машин і механізмів, необхідні для визначення вартості експлуатації будівельних машин і механізмів у прямих витратах в інвесторському кошторисі та в розрахунках за обсяги виконаних робіт.
1.2 Цей стандарт носить обов'язковий характер при визначенні вартості експлуатації будівельних машин і механізмів, які застосовуються на будівництві об'єктів, що споруджуються за рахунок бюджетних коштів, коштів державних і комунальних підприємств, установ та організацій, а також кредитів, наданих під державні гарантії.
1.3 Вартість експлуатації будівельних машин і механізмів із застосуванням цього стандарту визначається при здійсненні нового будівництва, реконструкції, капітального ремонту та технічного переоснащення будинків, будівель і споруд будь-якого призначення, їх комплексів, лінійних об'єктів інженерно-транспортної інфраструктури, а також поточного ремонту будинків, будівель і споруд житлового та громадського призначення, інженерних мереж, доріг та об'єктів благоустрою, реставрації пам'яток архітектури та містобудування.

У цьому стандарті є посилання на такі нормативні документи: ДСТУ-Н Б.Д.1.1-4:2012 «Визначення вартості експлуатації будівельних машин та механізмів у вартості будівництва».

Ключові слова: ресурсні кошторисні норми експлуатації будівельних машин та механізмів, витрати труда, витрати енергоресурсів, витрати мастильних матеріалів, амортизаційні відрахування, перебазування.


Генерація посилання для завантаження: сек.

Якщо ви є правовласником ДСТУ Б Д.2.7-1:2012 Ресурсні кошторисні норми експлуатації будівельних машин та механізмів і проти його розміщення - напишіть нам, будемо раді Вам допомогти.

Категорія: ДСТУ | Добавил: Слідкуй за новими - підпишись на оновлення! | Теги: ДСТУ, кошторис, машини, Експлуатація, мезанізми, норми, пдф
Переглядів: 7081 | Загрузок: 1945 | Рейтинг: 5.0/5, відгуків: 1

Відгуки про ДСТУ Б Д.2.7-1:2012 Ресурсні кошторисні норми експлуатації будівельних машин та механізмів, обговорення та коментарі:

Корисний матеріал? Поширюй!

Цей документ відноситься до категорії ДСТУ за внутрішньою класифікацією ДБНУ, подібні НД України містять інформацію необхідну для ведення діяльності у сфері будівництва.