Файли
 › 
 › 

ДСТУ 8302:2015 Інформація та документація. Бібліографічне посилання

Статус: у вільному доступі [ Завантажити ДСТУ | КАК скачать? ] 2017-06-27, 14:38
ДСТУ 8302:2015
Інформація та документація
Бібліографічне посилання
Загальні вимоги та правила складання

ЧИННИЙ ВІД 2016-07-01

Цей стандарт установлює основні види бібліографічних посилань, загальні положення щодо їхнього складу й структури, а також правила складання та розміщування в документах (виданнях, де­понованих документах тощо).

Стандарт поширюється на бібліографічні посилання в опублікованих і неопублікованих доку­ментах незалежно від носія інформації.

Стандарт призначено авторам творів, видавцям, фахівцям редакцій засобів масової інформації,ь інформаційних центрів тощо.

Ключові слова: архівні документи, внутрішньотекстове бібліографічне посилання, бібліографіч­ний опис, видання, документ, електронні ресурси, об’єкт бібліографічного посилання, підрядкове бібліо­графічне посилання, бібліографічне посилання.


Генерація посилання для завантаження: сек.

Якщо ви є правовласником ДСТУ 8302:2015 Інформація та документація. Бібліографічне посилання і проти його розміщення - напишіть нам, будемо раді Вам допомогти.

Категорія: ДСТУ | Добавил: Слідкуй за новими - підпишись на оновлення! | Теги: видання, документ, архівні документи, бібліографіч­ний опис, бібліографічне посилання
Переглядів: 784 | Загрузок: 146 | Рейтинг: 5.0/5, відгуків: 1

Відгуки про ДСТУ 8302:2015 Інформація та документація. Бібліографічне посилання, обговорення та коментарі:

Корисний матеріал? Поширюй!

Цей документ відноситься до категорії ДСТУ за внутрішньою класифікацією ДБНУ, подібні НД України містять інформацію необхідну для ведення діяльності у сфері будівництва.