Файли
 › 
 › 

* ДСТУ Автодорожні мости. Класифікація дефектів.

Статус: у вільному доступі [ Завантажити ДСТУ | КАК скачать? ] 2018-01-20, 10:50
ДСТУ
Автодорожні мости.
Класифікація дефектів.


Проект

ДСТУ дефекти мостів застосовують при оформленні документів з нагляду, технічної експлуатації автодорожніх мостів, що знаходяться на автомобільних дорогах загального користування, та контрактах на ремонт і реконструкцію, при розробці інших нормативних документів з технічної експлуатації і ремонту конструкцій автодорожніх мостів, а також в аналітичній експертній системі управління мостами.
ДСТУ Класифікація дефектів мостів не поширюється на автодорожні мости, що знаходяться на вулицях і дорогах міст та інших населених пунктів, відомчих (технологічних) автомобільних дорогах, автомобільних дорогах на приватних територіях.

Ключові слова: автодорожні мости, дефекти, елементи, аналітична експертна система управління мостами, акустична емісія.Якщо ви є правовласником * ДСТУ Автодорожні мости. Класифікація дефектів. і проти його розміщення - напишіть нам, будемо раді Вам допомогти.

Категорія: ДСТУ | Добавил: Слідкуй за новими - підпишись на оновлення! | Теги: аналітична експертна система управл, акустична емісія, виконання робіт, дефекти, міст, автодорожні мости, елементи
Переглядів: 204 | Загрузок: 15 | Рейтинг: 5.0/5, відгуків: 2

Відгуки про * ДСТУ Автодорожні мости. Класифікація дефектів., обговорення та коментарі:

Корисний матеріал? Поширюй!

Цей документ відноситься до категорії ДСТУ за внутрішньою класифікацією ДБНУ, подібні НД України містять інформацію необхідну для ведення діяльності у сфері будівництва.