Файли
 › 
 › 

ДБН В.1.1-31:2013 Захист територій, будинків і споруд від шуму

Статус: у вільному доступі [ Завантажити ДБН | КАК скачать? ] 2018-05-07, 07:54
ЗАХИСТ ТЕРИТОРІЙ, БУДИНКІВ І СПОРУД ВІД ШУМУ

ДБН В.1.1-31:2013



НАБРАННЯ ЧИННОСТІ: з 01.06.2014
УВЕДЕНО ВПЕРШЕ (з втратою чинності в Україні СНиП II-12-77 "Защита от шума")

У ДБН В.1.1-31 наведені положення, спрямовані на забезпечення основної вимоги "Технічного регламенту будівельних виробів, будівель і споруд" [4] стосовно захисту від шуму.

У ДБН В.1.1-31 наведені правила проектування захисту від шуму територій з нормованими рівнями шуму і об’єктів будівництва з застосуванням містобудівних, архітектурно-планувальних заходів та акустичних засобів зниження шуму, норми допустимих рівнів шуму на територіях і в приміщеннях будинків різного призначення, положення щодо проведення акустичного розрахунку і оцінки шумового режиму на територіях і в приміщеннях будинків, вимоги до звукоізоляції внутрішніх і зовнішніх огороджувальних конструкцій житлових і громадських будинків, порядок вибору і застосування планувальних заходів і акустичних засобів для зниження рівнів шуму до величин, встановлених санітарними нормами.

Положення ДБН В.1.1-31 встановлюють мінімальні вимоги до акустичних показників об’єктів будівництва. За узгодженням із замовником (споживачем, інвестором) рівень вимог щодо звукоізоляції огороджувальних конструкцій і допустимих рівнів шуму для об’єктів нового будівництва може бути підвищеним у порівнянні з вимогами цих будівельних норм.

Ключові слова: захист від шуму, допустимі рівні шуму, джерела шуму, акустичний розрахунок, звукоізоляція огороджувальних конструкцій, звукопоглинальні конструкції, сельбищна територія, проектування захисту від шуму.

ДБН В.1.1-31:2013 Захист територій, будинків і споруд від шуму. Мінрегіонбуд України. К. -2014



Якщо ви є правовласником ДБН В.1.1-31:2013 Захист територій, будинків і споруд від шуму і проти його розміщення - напишіть нам, будемо раді Вам допомогти.

Категорія: ДБН | Добавил: Слідкуй за новими - підпишись на оновлення! | Теги: захист від шуму, акустичний розрахунок, джерела шуму, допустимі рівні шуму
Переглядів: 615 | Загрузок: 179 | Рейтинг: 5.0/5, відгуків: 5

Відгуки про ДБН В.1.1-31:2013 Захист територій, будинків і споруд від шуму, обговорення та коментарі:

Корисний матеріал? Поширюй!

Цей документ відноситься до категорії ДБН за внутрішньою класифікацією ДБНУ, подібні НД України містять інформацію необхідну для ведення діяльності у сфері будівництва.