Файли
 › 
 › 

пр ДБН В.2.2-3:2018 Заклади освіти. Будинки і споруди.

Статус: у вільному доступі [ Завантажити ДБН | КАК скачать? ] 2018-04-12, 12:04
ДБН В.2.2-3:2018
Будинки і споруди
Заклади освіти
Проект, остаточна редакція


На заміну ДБН В.2.2-3-97 Будинки та споруди навчальних закладів

ДБН Навчальні заклади поширюються на проектування нових і реконструкцію існуючих будинків закладів освіти (крім дошкільних навчальних закладів): − загальноосвітніх навчальних закладів (у тому числі, з організацією інклюзивного навчання, шкіл-інтернатів, спеціалізованих шкіл: гімназій, ліцеїв, колегіумів та інших середніх навчальних закладів) (в подальшому − загальноосвітні школи); − професійно-технічних навчальних закладів (в подальшому − профтехучилища), навчальних закладів професійного навчання та перепідготовки робітничих кадрів та спеціалістів на виробництві (в подальшому − навчальні комбінати); − вищих навчальних закладів (університетів, академій, інститутів, коледжів); − навчальних закладів післядипломної освіти (в подальшому − інститути підвищення кваліфікації); − навчальних комплексів (центрів), що включають декілька навчальних закладів одного або різних рівнів освіти, міжшкільних навчально-виробничих комбінатів.



Ключові слова: сфера застосування, нормативні посилання, терміни та визначення понять, загальноосвітні навчальні заклади, інклюзивне навчання, класи з інклюзивним навчанням, умови для безперешкодного доступу, вимоги до проектування, об’ємно-планувальні рішення, склад та площі приміщень, механічний опір та стійкість, інженерне обладнання, пожежна безпека, безпека та доступність у використанні, санітарно-гігієнічні вимоги, довговічність і ремонтопридатність, енергозбереження та енергоефективність, додатки.


Генерація посилання для завантаження: сек.

Якщо ви є правовласником пр ДБН В.2.2-3:2018 Заклади освіти. Будинки і споруди. і проти його розміщення - напишіть нам, будемо раді Вам допомогти.

Категорія: ДБН | Добавил: Слідкуй за новими - підпишись на оновлення! | Теги: школи, проект
Переглядів: 301 | Загрузок: 90 | Рейтинг: 5.0/5, відгуків: 1

Відгуки про пр ДБН В.2.2-3:2018 Заклади освіти. Будинки і споруди., обговорення та коментарі:

Корисний матеріал? Поширюй!

Цей документ відноситься до категорії ДБН за внутрішньою класифікацією ДБНУ, подібні НД України містять інформацію необхідну для ведення діяльності у сфері будівництва.