Файли
 › 
 › 

пр ДБН В.2.2-10:2018 Заклади охорони здоров'я. Будинки і споруди.

Статус: у вільному доступі: Завантажити ДБН | КАК скачать? 2018-04-12, 13:06

ДБН В.2.2-10:2018


Заклади охорони здоров'я
Будинки і споруди

(проект, остаточна редакція)


Ці Норми поширюються на проектування нових і реконструкцію існуючих будинків і споруд усіх типів закладів охорони здоров'я незалежно від їх відомчого підпорядкування і форм власності, а також приміщень медичного призначення, вбудованих чи таких, що входять до складу об’єктів іншого призначення.

Ключові слова: центри первинної медичної (медико-санітарної) допомоги (ЦПМСД), заклади вторинної медичної допомоги (заклади ВМД), заклади третинної медичної допомоги (заклади ТМД), амбулаторії, палатне відділення, стаціонари лікарень,операційні, акушерські відділення, перінатальні центри, інфекційні відділення, спеціалізовані лікувально-діагностичні підрозділи, відділення відновлюваного лікування.Якщо ви є правовласником пр ДБН В.2.2-10:2018 Заклади охорони здоров'я. Будинки і споруди. і проти його розміщення - напишіть нам, будемо раді Вам допомогти.

Категорія: ДБН | Добавил: Слідкуй за новими - підпишись на оновлення! | Теги: проект
Переглядів: 6795 | Загрузок: 2733 | Рейтинг: 3.2/5, відгуків: 5

Потрібен Проект за пр ДБН В.2.2-10:2018 Заклади охорони здоров'я. Будинки і споруди.? Заповни форму!

Корисний матеріал? Поширюй!

Відгуки про пр ДБН В.2.2-10:2018 Заклади охорони здоров'я. Будинки і споруди., обговорення та коментарі:

Цей документ відноситься до категорії ДБН за внутрішньою класифікацією ДБНУ, подібні НД України містять інформацію необхідну для ведення діяльності у сфері будівництва.