Файли
 › 
 › 

ДБН В.2.6-ХХ Будівельна акустика

Статус: у вільному доступі [ Завантажити ДБН | КАК скачать? ] 2017-04-08, 21:45

ДЕРЖАВНІ БУДІВЕЛЬНІ НОРМИ УКРАЇНИ

Конструкції будинків і споруд
БУДІВЕЛЬНА АКУСТИКА
ДБН В.2.6-ХХ:201Х


Рос.: СТРОИТЕЛЬНАЯ АКУСТИКА
Англ.: BUILDING ACOUSTICS

Проект ДБН В.2.6-ХХ:201Х «Будівельна акустика»

На зміну СНиП ІІ-12-77 «Защита от шума»

Розробник: ДП „Державний науково-дослідний інститут будівельних конструкцій” (ДП НДІБК)

У цих будівельних нормах наведені основні принципи і правила проектування шумозахисту об’єктів різного призначення з застосуванням містобудівних, архітектурно-планувальних заходів та акустичних засобів зниження шуму в приміщеннях і на територіях. Наведені вимоги щодо допустимих рівнів шуму в приміщеннях будинків різного призначення і на території житлової забудови, основні положення щодо проведення акустичного розрахунку та нормативні вимоги до звукоізоляції від повітряного і ударного шуму внутрішніх і зовнішніх огороджувальних конструкцій житлових і громадських будинків та допоміжних, господарських і будинків управлінь промислових підприємств.

Ключові слова: конструкції будинків і споруд, території житлової забудови, захист від шуму, допустимі рівні шуму, звукоізоляція огороджувальних конструкцій, звукопоглинальні конструкції, акустичний розрахунок.Якщо ви є правовласником ДБН В.2.6-ХХ Будівельна акустика і проти його розміщення - напишіть нам, будемо раді Вам допомогти.

Категорія: ДБН | Добавил: Слідкуй за новими - підпишись на оновлення!
Переглядів: 5827 | Загрузок: 1214 | Рейтинг: 5.0/5, відгуків: 2

Відгуки про ДБН В.2.6-ХХ Будівельна акустика, обговорення та коментарі:

Корисний матеріал? Поширюй!

Цей документ відноситься до категорії ДБН за внутрішньою класифікацією ДБНУ, подібні НД України містять інформацію необхідну для ведення діяльності у сфері будівництва.