Файли
 › 
 › 

Інженерна геологія. Механіка ґрунтів, основи і фундаменти: Підручник

Статус: у вільному доступі [ Завантажити Books | КАК скачать? ] 2014-12-14, 19:02
Інженерна геологія
Механіка ґрунтів, основи і фундаменти

Підручник

Механіка ґрунтів, основи і фундаменти Зоценко

У книзі подано основні поняття з геотехніки, пов’язані з проблемами будівництва. Викладено загальні закономірності традиційної механіки ґрунтів, розглянуто положення нелінійної механіки і реології ґрунтів. З урахуванням сучасних досягнень будівельної науки у галузі фундаментобудування наведено методи розрахунку основ та фундаментів за граничними станами, правила конструювання фундаментів, особливості влаштування основ і фундаментів у звичайних і складних інженерно-геологічних умовах.

Для студентів вузів, які навчаються за спеціальністю “Промислове і цивільне будівництво”.

Інженерна геологія. Механіка ґрунтів, основи і фундаменти: Підручник / М. Л. Зоценко, В. І. Коваленко, А. В. Яковлєв, О. О. Петраков, В. Б. Швець, О. В. Школа, С. В. Біда, Ю. Л. Винников. – Полтава: ПНТУ, 2003. – 446 с.: іл.


Генерація посилання для завантаження: сек.

Якщо ви є правовласником Інженерна геологія. Механіка ґрунтів, основи і фундаменти: Підручник і проти його розміщення - напишіть нам, будемо раді Вам допомогти.

Категорія: Books | Добавил: Слідкуй за новими - підпишись на оновлення! | Теги: підручник, геологія, механіка грунтів
Переглядів: 5705 | Загрузок: 897 | Рейтинг: 5.0/5, відгуків: 1

Відгуки про Інженерна геологія. Механіка ґрунтів, основи і фундаменти: Підручник, обговорення та коментарі:

Корисний матеріал? Поширюй!

2014-12-22 Спам
2. Сергей Константинов (hi_tech1872)
Ссылка ведет на ex.ua, там нет данной книги. Для того, чтобы скачать, нажмите на ссылку выше "переглянути Інженерна геологія. Механіка ґрунтів, основи і фундаменти: Підручник на Google Docs"
2014-12-13 Спам
1. Яна Черненко (astreyaSjR)
ну и где эта книга??? скачать ее не возможно! при нажатии скачать переходит по ссылке и все там этой книги нет! зачем ваще тогда писать ее здесь если ее нет?
Ответ: Перевірив, підручник завантажується у звичному режимі! Можливо у Вас неправильні налаштування? Опишіть будь-ласка проблему з завантаженням документа детальніше, можливо нам вдасться допомогти Вам скачати цей підручник!

Цей документ відноситься до категорії Books за внутрішньою класифікацією ДБНУ, подібні Book містять інформацію необхідну для ведення діяльності у сфері будівництва.